تبلیغات
چاخته - شادروان حمید آل یوسف

چاخته

( اگه خسّه هسی از دسّ دنیا - بووی جونی بیو کِر چاخته ی ما )

شادروان حمید آل یوسف
"با اجازه ی خدای خنده های پسرم "

شادروان حمید آل یوسف


"حمید آل یوسف" را یادمان هست ، شاعری که همیشه غم نان داشت اما با شعر زندگی کرد  و گامهای بلندی برای شعر برداشت.

 اما دریغ  که چه تلخ و دردناک از جماعت شاعران پر کشید و زن و فرزندانش – تا هنوز -  در یتیمی  و بی پدری آلامی فراوان می کشند.

 در طی این سالها  همسر حمید ( رقیه نوایی لقب) یک تنه در برابر  سختی ها  ایستاد  و در تربیت  و معاش آنها کوشید و " معید " فرزند اول حمید که در فاجعه مرگ پدر تمام موهایش در 5 سالگی ریخت  را نجات داد و زیر بال و پرش گرفت .و بعد در زیر سایه مادرانه اش  دنیای کودکی معید  نیز رنگی کودکانه گرفت.

این بانو در عین تنگدستی نقش پدر و مادر برای فرزندانش بازی کرده است تا یادگاران آن شاعر، درد یتیمی را کمتر لمس کنند. اما فرزند دوم آن " مجیب "  سال گذشته  بر اثر ضربه ی مغزی و عوارض ناشی از آن دچار مشکلاتی  شده و این زن تنها در حل مشکلات مالی درمان و مداوای فرزندش درمانده است... اینک هزینه ی سرسام آور  دارو و درمان و عملی که هزینه ی سنگین در پی  دارد او را مستاصل کرده است.

 امادوست و همراه گرامی می طلبد  تا  وجدان شاعریمان را بیدار تر کنیم و با حمایت و مساعدت از این کودک بیمار به یاری او و مادرش بشتابیم.

 

عزیزانی که تمایل به کمک دارند می توانند به این شماره حساب (1460238328) نزد بانک ملت یا شماره کارت 6104337094757323 به نام  رقیه نوایی لقب کمک های نقدیشان را پرداخت نمایند.[ پنجشنبه 8 تیر 1391 ] [ 02:15 ب.ظ ] [ میشمح ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه